Měsíčník Plzeňský kraj 2015/10

19. listopadu 2015 16:13, aktualizováno 14. prosince 2015 10:01, Mgr. René Zeithaml

V listopadovém čísle měsíčníku Plzeňský kraj se kromě jiného dozvíte, že nejlepší mladý strojař je z Domažlic, změnách jízdních řádů od 13. prosince, nových počítačových tomografech ve Stodské a Rokycanské nemocnici, Týdni evropských měst a regionů v Bruselu, úspěšném rozšiřování Digitální technické mapy kraje či chrástecké Firmě roku 2015. Rozhovor tento měsíc poskytl Josef Bernard, který letos vstoupil do Dvorany slávy hejtman Plzeňského kraje, rektor Západočeské univerzity v Plzni Miroslav Holeček, ředitel Gymnázia Sušice Ivan Kratochvíl, radní Plzeňského kraje pro oblast sociálních věcí Zdeněk Honz a radní pro kulturu, památkovou péči a neziskové organizace Jaroslav Šobr. Nechybí ani soutěž, tentokrát o vstupenky na první Zimní Basinfirefest.