Měsíčník Plzeňský kraj 2015/1

19. ledna 2015 15:29, aktualizováno 24. února 2015 13:38, Mgr. René Zeithaml

Lednové číslo měsíčníku Plzeňský kraj Vám představí první novorozence narozené letos v kraji a několik akcí, které vyhlašuje. Jsou to Cena hejtmana za záchranu života, do níž můžete zaslat své nominace, Cena hejtmana za společenskou zodpovědnost, Krajská kola soutěží Junior Erb a Zlatý Erb nebo hlasování do nové soutěže Kdo je Největší osobnost Plzeňského kraje?

Rozhovory měsíčníku Plzeňský kraj tentokrát poskytl náměstek hejtmana pro dopravu Jaroslav Bauer, ředitelka Střední školy informatiky a finančních služeb, Plzeň Lenka Holubová, nová radní pro zdravotnictví Milena Stárková, náměstkyně hejtmana pro oblast investic, majetku a Centrálního nákupu Zdeňka Lišková či poslanec Václav Votava. Dále se můžete dočíst o návštěvě nejlepšího házenkáře světa Filipa Jíchy, ocenění policistů a hasičů, co se chystá na krajských silnicích, plánované výměně Plzeňských karet, o „novém kabátě“ Domova Harmonie v Mirošově nebo novém stanovišti Záchranné zdravotnické služby PK na Modravě ...