Měsíčník Plzeňský kraj 2014/10

19. listopadu 2014 17:03, aktualizováno 16. prosince 2014 15:37, Mgr. René Zeithaml

V listopadovém čísle měsíčníku Plzeňský kraj si můžete přečíst o vysazení národních stromů na hraničním přechodu Folmava, vzpomínkovém aktu k 25 letům od pádu železné opony v německém Furth im Waldu, dni otevřených dveří na krajském úřadě, návštěvě hejtmana hasičů, jak správně vybrat studijní obor na ZČU, veřejné dopravě v roce 2015 nebo Evropském dni záchrany života.
Zajímavý je rozhovor je se stážistkou v Plzeňském domě v Bruselu Kristýnou Švédovou, ředitelkou Střední odborné školy, Stříbro Jarmilou Kánskou, náměstkem hejtmana pro oblast regionálního rozvoje, fondů EU a informatiky Ivo Grünerem i členem Rady Plzeňského kraje Zdeňkem Honzem na téma "Přechod dotačního řízení z MPSV na kraje".