Kralovice ožily 5. ročníkem regionální přehlídky Kralovický podzim

09. září 2015 14:39, aktualizováno 13:39, Bc. Eva Mertlová

Už 5. ročník regionální přehlídky volnočasových aktivit Kralovický podzim se ve středu 9. září 2015 uskutečnil v lidovém domě v Kralovicích. Záštitu nad akcí převzal radní Plzeňského kraje Zdeněk Honz. Celodenní přehlídky se účastnilo 7 domovů a stovka účastníků. Mezi zmíněnými domovy bylo 5 příspěvkových organizací Plzeňského kraje. Se svým vystoupením se představili klienti Domova Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov, Domova pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, Domova sociálních služeb Liblín a Domova osob se zdravotním postižením Horní Bříza. Dalšími vystupujícími, jejichž výkon hodnotila porota, byli klienti Domova Domino Zavidov, Domova Krajánek Jesenice a konečně pořádající Dům sociální péče Kralovice.

"Skvěla a obětavá práce pracovníků v sociálních službách je velice nedoceněná. Právě tito lidé stojí za desítkami hodin práce s klienty, aby vzniklo takové představení, které vidíme dnes tady v Kralovicích. A těmto lidem bych chtěl poděkovat za to, že je pro ně práce srdeční záležitost," řekl v úvodu radní Zdeněk Honz.