Krajský parlament dětí a mládeže na úřadě

10. října 2019 09:22, aktualizováno 08:22, Mgr. René Zeithaml

Na krajském úřadě se 9. října 2019 uskutečnila schůzka Krajského parlamentu dětí a mládeže Plzeňského kraje se zástupci kraje.

V úvodu setkání se hejtmanovi Josefovi Bernardovi, jeho náměstkyni Ivaně Bartošové a vedoucí odboru školství, mládeže a sportu Jaroslavě Havlíčkové představili nově zvolení členové parlamentu. Hejtman pozitivně hodnotí zapojování se mladých do veřejného života. „Je dobře, že se zajímáte, co se děje, abyste se jednoho dne neprobudili v zemi, ve které se vám nebude líbit. Já jsem takové zemi žil 26 let," uvedl hejtman.

V další části setkání odpovídali hejtman i jeho náměstkyně na dotazy přítomných. V další části představila Jaroslava Havlíčková programy Plzeňského kraje na podporu technického vzdělávání.

Fotogalerie: