Ivo Grüner se setkal s nejvyšším představitelem partnerské provincie Zhejiang

04. října 2016 09:47, aktualizováno 08:47, Mgr. René Zeithaml

Náměstek hejtmana Ivo Grüner se 2. října 2016 setkal s nejvyšším představitelem partnerské provincie Plzeňského kraje, generálním tajemníkem komunistické strany provincie Zhejiang, panem Xiaem Baolongem, který se účastnil bohatého dvoudenního programu v Praze a Brně.

Přijetí proběhlo v hotelu Hilton Prague po slavnostním zahájení Čínského filmového týdne, s nímž spolupracuje televizní stanice Barrandov Plus, která ve spolupráci s Zhejiang TV celý týden vysílá pořady, které mají za úkol českému divákovi představit současnou Čínu, konkrétně partnerskou provincii Zhejiang.

Náměstek hejtmana Ivo Grüner s panem tajemníkem Xiaem Baolongem shrnuli naši dosavadní devíti letou spolupráci a uvedli, jak a v jakých oblastech si spolupráci dále představují.

Pan tajemník náměstka pozval do Obecního domu na koncert tradiční čínské hudby v podání Hudební konzervatoře provincie Zhejiang pořádaný naší partnerskou provincií Zhejiang pod záštitou ambasády ČLR v Praze.

Fotogalerie: