II. sportovní hry seniorů v Sulkově

26. června 2017 07:19, aktualizováno 06:19, Hana Maroušková

Krajská rada svazu důchodců ČR Plzeňského kraje v sobotu 24.6.2017 pořádala II. sportovní hry seniorů, které se konaly na hřišti v Sulkově. Nad akcí převzal záštitu náměstek hejtmana Zdeněk Honz, který se celodenního klání seniorů zúčastnil, dále starosta obce Líně Michal Gotthart a předsedkyně krajské rady Bohumila Šmolíková.

Soutěžily proti sobě organizace Sulkova a Sušice ve dvou kategoriích do 70 let a nad 70 let. Celkem závodilo 48 soutěžících, kteří se rozdělili do 8 družstev. Bojovali v devíti disciplínách např. v jízdě na koloběžce, v chůzi s trekingovými holemi, ve srážení plechovek míčkem, v jízdě se sudem na stavebním kolečku... Při krásném slunečním počasí bylo obdivuhodné, jaké výkony senioři předváděli.

Všichni soutěžící byli odměněni dárkovými předměty, družstva v obou kategorií dostala medaile a diplomy, nejlepší výkony seniorů byly ohodnoceny vítěznými poháry.

Náměstek hejtmana Zdeněk Honz jim poděkoval za účast a bojovnost, popřál jim hodně zdraví a hodně elánu do dalších her.

Výsledky:

do kategorie do 70 let: