Firma ASEKOL pomáhá i v Plzeňském kraji

20. října 2014 10:48, aktualizováno 09:48,

Na půdě Plzeňského kraje přijal Zdeněk Honz, člen Rady Plzeňského kraje zástupce firmy ASEKOL regionálního manažera Ondřeje Vrbíka. Cílem pracovního setkání bylo předání nových mobilních telefonů pro děti z pěstounských rodin a najít možnou spolupráci nejen v charitativních projektech. „Rád bych spolupracoval s firmou ASEKOL i v oblasti pomoci seniorům rozšířit si znalosti a práci na počítačích," zdůraznal Zdeněk Honz.

Firma ASEKOL je neziskově hospodařící společnost, která v zastoupení výrobců a dovozců elektrozařízení organizuje celostátní systém zpětného odběru zařízení. Zajišťuje sběr, dopravu a recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů včetně financování celého systému. Kromě charitativních projektů svou pozornost zaměřuje i na osvětu. Úzce spolupracuje i s městy a obcemi. Závěrem se obě strany dohodly na spolupráci s Plzeňským krajem.