Evropský region Dunaj – Vltava se objevil na veletrhu ITEP 2011

27. října 2011 12:44, aktualizováno 06. prosince 2012 08:06,

Ve dnech 20. – 22. 10. 2011 se uskutečnil 7. ročník Veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2011, na kterém se poprvé objevil stánek Evropského regionu Dunaj – Vltava.

Stánek nově vznikajícího evropského regionu se nacházel hned u vstupu do hlavní haly, proto se u něj vystřídaly tisíce návštěvníků. Na stánku Evropského regionu Dunaj – Vltava byly distribuovány propagační materiály a jiné dárkové předměty.

Tento veletrh se poprvé v historii konal v nové hale TJ Lokomotivy Plzeň, v Plzni na Slovanech a představilo se na něm celkem 124 vystavovatelů z České republiky, Slovenska, Německa, Chorvatska atd.

Další informace na: www.turisturaj.cz

Europaregion Donau – Moldau nahm an der Tourismusmesse ITEP 2011 teil

Zwischen den 20. - 22. 10. 2011 fand die 7. Tourismusmesse ITEP 2011 statt. An dieser Messe war zum ersten Mal als Aussteller auch die Europaregion Donau – Moldau (EDM).

Der Messestand der EDM wurde gleich beim Eintritt positioniert und auch deshalb war der Stand von den tausenden Menschen besucht. Die Besucher haben viele Druckmaterialien, sowie auch Give-Aways von der EDM bekommen.

Diese Tourismusmesse fand in der neuen Halle TJ Lokomotiva Plzeň, in Plzeň – Slovany statt und es war dort insgesamt 124 Austeller aus der Tschechischen Republik, Slowakei, Deutschland, Kroatien usw.

Weitere Informationen auf: www.turisturaj.cz