Dům sociální péče Kralovice pořádal v sobotu 17.6.2017 den otevřených dveří

20. června 2017 08:54, aktualizováno 07:54, Hana Maroušková

Dům sociální péče Kralovice pořádal v sobotu 17.6.2017 den otevřených dveří „Zahradní slavnost“. Zahájení se zúčastnil náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Zdeněk Honz a společně s dalšími pozvanými hosty sledoval celodenní program.

Zahradní slavnosti zahájily svým vystoupením děti z mateřské školy v Kralovicích, svůj program předvedly také tanečnice z Malého tanečního klubu Plasy a soubor Hradecké panenky. Celé odpoledne svojí hudební produkcí doprovázel taneční a dechový orchestr MM music Plzeň.  Nechybělo ani soutěžní klání s překvapením.  Jaké překvapení to bylo?  Soutěžní týmy vyráběly z připravených dílů budky pro ptáky. Vítěz si ptačí budku odnesl s sebou jako odměnu za zručnost a šikovnost.

Poděkování patří všem zaměstnancům Domu sociální péče v Kralovicích za přípravu dne otevřených dveří, protože klienti domova a jejich rodinní příslušníci se výborně bavili.

Fotogalerie: