Domov v Kurojedech uspořádal Sportovní den

28. června 2018 09:50, aktualizováno 08:50, Bc. Eva Mertlová

V Domově pro seniory Kurojedy uspořádali tradiční sportovní klání pro týmy z domovů, které zřizuje Plzeňský kraj. Úvodního slova se společně s ředitelkou domova Lucií Báčovou ujal náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Zdeněk Honz. Klienti si užili různorodé sportovní disciplíny jako střelba ze vzduchovky nebo hod na cíl ale i grilování, a to vše za příjemného počasí.

"Různorodé aktivizační činnosti jsou pro klienty zařízení zásadní činností během dne, a proto jsem velmi rád, že zaměstnanci našich domovů pořádají tyto tradiční akce jako dnešní Sportovní den. Velmi rád se v rámci takových setkání potkám s klienty. Je to ideální příležitost pro neformální popovídání právě s nimi," uvedl Zdeněk Honz.