Den otevřených dveří v Domově v Milířích

05. prosince 2018 15:34, aktualizováno 14:34, Bc. Eva Mertlová

První prosincový den se uskutečnil v Domově pro osoby se zdravotním postižením Milíře Den otevřených dveří. Akci navštívilo více než sedmdesát návštěvníků, kteří se měli možnost seznámit s prostředím Domova Milíře i s průběhem služby klientům. Mezi hosty patřili náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblast sociálních věcí Zdeněk Honz, starosta města Tachova Ladislav Macák, ředitel Polikliniky Tachov Petr Tuháček. Návštěvníci získali podrobné informace o poskytované službě, prohlédli si prostory Domova. Klienti se také podíleli na Dni otevřených dveří, doplnili program o praktické ukázky aktivizačních činností. Při vzácné příležitosti Dne otevřených dveří byly představeny všem účastníkům výsledky rekonstrukce jídelny a koupelny, které byly realizovány z důvodu měnících se potřeb klientů. Závěr akce se uskutečnil na zahradě Domova Milíře, kde byl za zvuku koled slavnostně rozsvícen Vánoční strom.