Den otevřených dveří v Centru sociálních služeb v Tachově

13. října 2014 16:02, aktualizováno 15:01,

V rámci Týdne sociálních služeb v České republice uspořádalo Centrum sociálních služeb v Tachově Den otevřených dveří pro širokou veřejnost. Návštěvníci domova Panenská, Panorama a domova v Kurojedech se mohli přesvědčit o kvalitě péče, kterou našim seniorům zaměstnanci těchto domovů poskytují. Po celý den byl pro seniory připraven bohatý kulturní program v podobě vystoupení dětí z mateřských a základních škol, ale také ze základní umělecké školy.

Pozvání mezi seniory přijal i Zdeněk Honz, člen Rady Plzeňského kraje pro oblast sociálních věcí. Během dne navštívil všechny domovy, podíval se na část připraveného kulturního vystoupení, vystoupení dětí z mateřských škol, ale i divadelního kroužku Orchidej. Senioři pod vedením pracovnice sociálních služeb paní Matějkové nacvičili představení „Pověst o Libuši“. Na závěr radní Zdeněk Honz poděkoval panu řediteli za pozvání, všem za krásný  program a zaměstnancům za kvalitní péči o klienty.

Fotogalerie: