Adventní trhy v Domově Harmonie v Mirošově

07. prosince 2016 11:46, aktualizováno 14. prosince 2016 15:50, Mgr. René Zeithaml

Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov pořádal 3. prosince 2016 pro přátele, klienty a zaměstnance domova přátelské posezení při příležitosti Adventních trhů.

Adventní trhy v Mirošově bývají velkou událostí. I letos si mohli návštěvníci zakoupit rukodělné výrobky - dárkové předměty, kterými v předvánočním čase potěší své blízké. Nechyběly ani stánky s občerstvením od cukráře a řezníka.

V bohatém kulturním programu vystoupila hudební skupina Trio Zbiroh, odpoledne zpestřily program tanečnice Orientálky z Chlumčan a taneční soubor Radost.

Adventních trhů se také zúčastnil náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblast sociálních věcí Zdeněk Honz. Přišel si popovídat nejen s klienty domova, ale také se zaměstnanci, kterým popřál hodně zdraví a úspěchů v novém roce.

Fotogalerie: