Prezentace ze semináře k Interregu IIIA ČR - Bavorsko

09. března 2005 15:59, aktualizováno 14:59,

Dne 9.3.2005 proběhl v prostorách budovy Krajského úřadu Plzeňského kraje informační seminář věnovaný Iniciativě Společenství Interreg IIIA Česká republika – Svobodný stát Bavorsko. Seminář byl pořádán Ministerstvem pro místní rozvoj ve spolupráci se Sekretariátem Regionální rady Krajského úřadu Plzeňského kraje. Semináře se zúčastnili především zástupci obcí Plzeňského kraje a neziskových organizací.

Seminář zahájil MUDr. Petr Zimmermann a náměstek ministra pro místní rozvoj pan Ing. Jiří Vačkář. Dalšími přednášejícími byli Ing. Lenka Kladivová (MMR), Petra Kůsová BA (KÚPK), Ing. Ladislava Khaurová (KÚPK), Ing. Jan Šimek (JTS), Bc. Vladimír Studnička (CRR), Ing. František Vlček (Euroregion Šumava) Miloš Picek (Euroregion Šumava), Kaspar Sommer (Euroregion Bavorský les) a Ing. Lubomír Kovář (Euroregion Egrensis).

Prezentace k semináři naleznete ke stažení v příloze tohoto textu.

Upozorňujeme však, že prezentace NELZE dále používat k prezentaci na veřejnosti.

Ostatní informace k programu naleznete na webových stránkách Plzeňského kraje pod odkazem  http://www.plzensky-kraj.cz/article.asp?sec=834  .

S případnými dotazy se obracejte na:

Petru Kůsovou, BA               tel: 377 195 618    e-mail: petra.kusova@kr-plzensky.cz

Ing. Ladislavu Khaurovou   tel: 377 195 265    e-mail: ladislava.khaurova@kr-plzensky.cz