Prezentace ze semináře – Jak úspěšně čerpat dotace EU? – Ukázkové projekty ve SROP 3.2

12. dubna 2006 09:10, aktualizováno 08:10,

V průběhu měsíce února a března 2006 pořádalo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR ve spolupráci s Národní sítí Zdravých měst ČR sérii seminářů o úspěšném čerpání evropských dotací. Cílem každého semináře bylo prezentovat konkrétní ukázkové postupy při čerpání zdrojů  EU v rámci opatření SROP 3.2 a na jejich příkladech ukázat potenciálním žadatelům jak zpracovat kvalitní projekt.

Seminářů se účastnili krajští metodici SROP a zástupci krajských úřadů, kteří prezentovali zkušenosti s rozdělováním a čerpáním dotací v souvislosti s příslušným regionem. V Plzni se seminář konal 8.března 2006 v sále Zastupitelstva PK budovy Krajského úřadu.

V příloze naleznete prezentaci Mgr. Magdalény Kolářové, která v Plzeňském kraji spravuje grantové schéma v opatření 3.2 SROP zaměřené na podporu sociální integrace.

Ostatní prezentace naleznete zde.

Fotografie ze semináře