Společná výzva lékařům a zdravotníkům

obrazek
04. března 2021 09:33, aktualizováno 08. března 2021 19:21, Kateřina Majerová

V příloze článku je společná výzva lékařům a zdravotníkům hejtmanky Plzeňského kraje, doc. PaedDr. Ilony Mauritzové, Ph.D., ředitele Krajské hygienické stanice Plzeňského kraje se sídlem v Plzni Mgr. Michala Bartoše, Krajského koordinátora intenzivní péče a přednosty KARIM FN Plzeň Prof. MUDr. Jana Beneše, Ph.D., ředitele FN Plzeň MUDr. Václava Šimánka, Ph.D. a za Nemocnice Plzeňského kraje a.s. Mgr. Jaroslava Šímy, MBA k zapojení se o péči zatím zejména na necovidových odděleních.

Výbor Regionu ČAS se k této výzvě také připojuje a žádá své kolegyně a kolegy, kteří ještě nejsou zapojeni do provozu zdravotnických zařízení nebo mají kontakt na někoho ve svém okolí, aby pomohli.

Pro zapojení se k pomoci zdravotnickým pracovníkům v lůžkových zdravotnických zařízeních na území Plzeňského kraje, poskytujících akutní lůžkovou zdravotní péči vyplňte formulář zdeVámi uvedené údaje budou předány lůžkovým zdravotnickým zařízením, jejich pracovníci vás budou kontaktovat a domluví s vámi podrobnosti spolupráce.

Každá pomoc je vítaná a my Vám za ni předem děkujeme.

Soubory ke stažení