Podpora tvorby audiovizuálních děl v Plzeňském kraji pro rok 2023 – poskytnutí dotací

obrazek
31. května 2023 15:39, Bc. Zdeněk Valenta
Usnesením Rady Plzeňského kraje č. 3567/23 ze dne 29.05.2023 bylo schváleno poskytnutí účelových neinvestičních dotací žadatelům v rámci programu „Podpora tvorby audiovizuálních děl v Plzeňském kraji pro rok 2023“.
V přílohách článku naleznete přehled schválených dotací z programu (viz příloha č.1) a vzorovou smlouvu o poskytnutí účelové dotace (viz příloha č.2).

Přehled schválených dotací z programu je dále uveden na dotačním portálu Plzeňského kraje eDotace (http://dotace.plzensky-kraj.cz/) na odkazu Žádosti. Pro vyhledání konkrétního dotačního titulu je zapotřebí použít příslušný filtr. Přehled schválených žádostí naleznete také na detailu jednotlivých dotačních titulů (odkaz Dotační tituly).

Bližší informace o stavu Vaší žádosti najdete také po přihlášení do Vašeho účtu v aplikaci eDotace a stisknutí odkazu Žádosti na detailu Vaší konkrétní žádosti.

Informaci o zpracování konkrétního návrhu smlouvy obdrží úspěšní žadatelé e-mailem včetně příslušných pokynů. Vlastní návrh smlouvy bude možno nalézt na detailu konkrétní žádosti v aplikaci eDotace (http://dotace.plzensky-kraj.cz) pod záložkou Přílohy.

Pravidla Rady Plzeňského kraje pro užívání loga Plzeňského kraje naleznete zde. Logo Plzeňského kraje v různých formátech lze stáhnout zde (dole na stránce).

Konzultační dny: pondělí a středa 8.00 – 16.00 hod. nebo v jiné dny po předchozí telefonické domluvě.

Konzultační místo:
Krajský úřad Plzeňského kraje, Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Škroupova 18, 306 13 Plzeň.

Kontaktní osoba poskytující informace související s Programem:
Ing. Veronika Siegertová
Oddělení kultury – č. kanceláře 459
telefon: +420 377 195 266
e-mail: veronika.siegertova@plzensky-kraj.cz


Soubory ke stažení