Očkovací místa proti onemocnění covid-19 v Plzeňském kraji

obrazek
16. srpna 2022 14:30, Kateřina Majerová

Očkování proti nemoci covid-19 nadále probíhá  na území Plzeňského kraje v nemocnicích a na očkovacích místech EUC kliniky Plzeň. Otevírací dobu a postup pro registraci naleznete v uvedených odkazech na jednotlivá zařízení, podrobnější všeobecné informace k očkování jsou aktualizovány na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR, a to zde.  


Domažlická nemocnice, a.s. - očkuje se v nemocnici Kozinova 292, Domažlice ve 4. NP nad vestibulem. Přístup je bezbariérový.

EUC Klinika Plzeň s.r.o. - očkuje se v poliklinice na adrese v Plzni, Denisovo nábřeží 4, a na místech ve Stříbře a Kralovicích. 

Fakultní nemocnice Plzeň - očkovací centrum se nachází v areálu bývalé Vojenské nemocnice FN Plzeň Bory, Edvarda Beneše 13, pavilon č. 61 (růžová budova na snímku níže), 3. patro.

Klatovská nemocnice, a.s. - očkování se provádí v ortopedických ambulancí. Vstup je hlavním vchodem a z vestibulu doprava.

Privamed a.s. - očkovací centrum se nachází v areálu nemocnice PRIVAMED - v budově Centra jednodenní chirurgie, v přízemí.

Rokycanská nemocnice, a.s. - očkuje se v hlavní budově ve 4. NP (Voldušská 750, Rokycany). Přístup výtahem je bezbariérový.

Stodská nemocnice, a.s. - očkuje se v ordinaci praktického lékaře MUDr. Nováka, v přízemí ve spojovacím krčku mezi ambulantním a lůžkovým traktem nemocnice.

Nemocnice následné péče Svatá Anna, s.r.o. - očkuje se v hlavní budově nemocnice Kyjovská 607, Planá v přízemí za recepcí.

Sušická nemocnice s.r.o. - budova nemocnice Chmelenská 117, Sušice.