Na plese Plzeňského kraje zazáří Helena Vondráčková

obrazek
22. listopadu 2023 14:03, aktualizováno 06. prosince 2023 08:51, Bc. Patrik Pátek

Plzeňský kraj srdečně zve na 19. reprezentační ples. Vrchol plesové sezóny, který se ponese v duchu první republiky, se uskuteční v pátek 1. března 2024 od 20 hodin v Parkhotelu v Plzni. Předprodej vstupenek začíná už 1. prosince 2023 na webu GoOut.net. Vstupenky pořídíte již od 450 korun.

Hlavní hvězdou bude oblíbená zpěvačka Helena Vondráčková, kterou doprovodí skvělá kapela Charlie Band. Moderování slavnostního večera se tentokrát ujme sám hejtman Plzeňského kraje Rudolf Špoták. Můžete se také těšit na taneční vystoupení a stepařskou show. České i světové hity k tanci a poslechu zahraje v sále Conferenza plzeňská kapela Blue Caravan.

Návštěvníky plesu před vstupem do sálu osobně přivítá hejtman Rudolf Špoták a nabídne příchozím sklenku kvalitního sektu. Jde o milou tradici, kterou Plzeňský kraj drží již několik let.

Před Parkhotelem nebude chybět červený koberec. Hostesky budou oblečeny ve stylu první republiky, zrovna tak bude laděna i výzdoba. Salónek Emporio se pro tento večer stane kavárnou, kde bude připravena voňavá káva a vynikající zákusky. Před vstup do hlavního sálu se vrátí oblíbený fotokoutek, který pro letošní rok nabídne novinku.

Zavítejte na 19. reprezentační ples Plzeňského kraje a zažijte večer plný stylové zábavy!