Kraj se prezentuje v Bratislavě na Slovakiatour

20. dubna 2023 13:37, aktualizováno 13:38, Bc. Patrik Pátek

Plzeňský kraj patří v Bratislavě mezi významné vystavovatele. Tentokrát se ve dnech 20. – 23. 04. 2023 prezentuje na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu ITF Slovakiatour, kde prezentuje krásy a atraktivní cíle západočeského regionu.

„Máme radost, že hned první den jsme získali ocenění za kreativní a profesionální ztvárnění expozice. Jsme dlouholetým a tradičním vystavovatelem. Snažíme se, aby naše prezentace byla pro návštěvníky poutavá. Nejen tedy, že patříme k těm největším, ale snažíme se být především atraktivní, protože Plzeňský kraj má turistům co nabídnout,“ pronesl radní pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Libor Picka.

Plzeňský kraj má v Bratislavě obdobnou expozici jako na březnovém veletrhu cestovního ruchu a regionální turistiky Holiday World & Region World na výstavišti PVA EXPO Praha. Spolu s ním se prezentují spoluvystavovatelé z destinační agentury Český les, Pošumaví nebo Sušicka, ale i Rokycany, Klatovy a Konstantinovy lázně. Doprovodný program zpestřuje dudák, malířky kraslic s tradičními chodskými motivy, kroje a nejrůznější soutěže.