Konference Inteligentní specializace regionu 2021

05. října 2021 14:00, aktualizováno 11. října 2021 09:39, Ing. Petra Ježková

Plzeňský kraj spolu s Regionální rozvojovou agenturou Plzeňského kraje si Vás dovolují pozvat na

2. ročník konference - Inteligentní specializace regionu 2021

V rámci prvního ročníku konference, v roce 2019, se podařilo definovat 4 perspektivní obory (Chytrá mobilita; Inteligentní výrobní systémy; Nové materiály; a Biomedicína a technika ve zdravotnictví), na jejichž rozvoj a systematickou podporu jsme se následně v rámci realizace Regionální inovační strategie kraje zaměřili.

2. ročník konference chceme věnovat shrnutí dosavadní cesty, kterou jsme od první konference urazili, a společně s Vámi diskutovat nad dalšími způsoby, jak efektivně tyto obory rozvíjet do budoucna.

Konference je určena především pro pracovníky a zástupce inovačních firem, výzkumných a vzdělávacích institucí a veřejné správy.

Více informací najdete na www.inovujtevpk.cz nebo na e-mailu: isr.konference@plzensky-kraj.cz.