Klientka Domova seniorů Kdyně oslavila sté narozeniny

25. srpna 2020 09:22, Mgr. René Zeithaml

V obdivuhodné kondici a životním elánu oslavila v úterý 18. srpna 2020 obyvatelka Domova seniorů Kdyně paní Božena Eberlová své životní jubileum – 100 let. Paní Eberlová pochází z Moravy, ale více jak 50 let žila v Domažlicích. Poslední dva roky je obyvatelkou Domu seniorů Kdyně.

V den svých narozenin pro paní Eberlovou připravili zaměstnanci domova malou oslavu, kam si pozvala přátele z domova, včetně své sestry Marie Pavelcové, která v něm aktuálně využívá odlehčovací službu.Paní Božena Eberlová je i ve svém věku opravdová dáma. Na oslavu si pořídila novou halenku, nezapomněla perly na krk, připila si červeným vínem a celé odpoledne si užila za písniček harmonikáře Josefa Pospíšila.

V rámci nastaveného režimu návštěv jí přijel popřát náměstek hejtmana Zdeněk Honz, od kterého dostala kytičku a koš s regionálními dobrotami. Dárkový koš a květinu předali i zástupci města Domažlice.

Paní Eberlové přejeme nadále pevné zdraví a bystrou mysl, optimismus a úsměv na rtech.