Investiční nabídky představují 4 miliardy korun

obrazek
21. února 2023 11:43, aktualizováno 11:44, Bc. Patrik Pátek

Centrální nákup Plzeňského kraje („CNPK“) uspořádal 3. ročník akce Meet the Buyer, při němž seznámil dodavatele s plánovanými investičními akcemi v Plzeňském kraji pro rok 2023. Celkem je jich 464 a na všechny budou vypsána výběrová řízení, do nichž se mohou dodavatelé přihlásit.

„Uspořádáním této akce dáváme dodavatelům možnost dozvědět se o plánovaných zakázkách na tento rok a realizovat spoustu zajímavých projektů. Není nutné mít obavy ze složitého procesu, nesrozumitelnosti požadavků nebo nevýhodných podmínek pro dodavatele,“ říká hejtman Plzeňského kraje Rudolf Špoták.

Dodavatelé naleznou informační video na YouTube Centrálního nákupu Plzeňského kraje:

CNPK si rovněž připravil dotazník k vyplnění zpětné vazby. Veškeré podrobné informace dodavatelé naleznou v popisku videa nebo na webu CNPK v sekci Meet the Buyer 2023

„Jsem velmi potěšena, že jsme v letošním roce uspořádali 3. ročník akce Meet the Buyer – Představení plánovaných veřejných zakázek v Plzeňském kraji pro rok 2023. Dodavatele čekají velmi zajímavé investiční akce v celkové předpokládané hodnotě 4 mld. Kč,“ ředitelka CNPK, Jana Dubcová.