Hejtmanka přijala ředitelku plzeňského Sportovního gymnázia Milenu Majerovou

obrazek
17. září 2021 11:23, aktualizováno 24. září 2021 08:03, Mgr. René Zeithaml

Hejtmanka Ilona Mauritzová přijala 17. září 2021 na krajském úřadě ředitelku plzeňského Sportovního gymnázia Milenu Majerovou u příležitosti ocenění, které paní ředitelka dostala od ministra školství Roberta Plagy 18. srpna ve Valdštejnské zahradě v Praze.

Jde o medaili MŠMT 1. stupně za dlouhodobou vynikající pedagogickou činnost, která je nejvyšším oceněním v oblasti vzdělávání a výchovy.

Paní ředitelka Milena Majerová se významně zasloužila během svého působení na sportovním gymnáziu o rozvoj a modernizaci školy, o čemž svědčí vynikající sportovní výsledky žáků na republikových i mezinárodních soutěžích a jejich zařazení do reprezentace ČR. Je rovněž velmi aktivní při pořádání besed s českými reprezentanty a olympioniky. Mimořádně aktivně podporuje pedagogický sbor školy při prosazování moderních metod výuky a využívání špičkové didaktické techniky.

Paní hejtmanka si práce paní ředitelky velmi váží. Proto se přidala ke gratulantům a poděkovala jí za poctivou práci, skvělé výsledky a budování dobrého jména Plzeňského kraje.


Galerie