Vyfoť se s maskotem a vyhraj

15. června 2015 16:36, aktualizováno 15:45, Mgr. Jana Filípková

V rámci letní Olympidády dětí a mládeže v Plzni probíhá poslední týden soutěže „Vyfoť se s maskotem a vyhraj“. Maskot olympiády, fialová postava Olyho, se pohybuje na vybraných sportovních a společenských akcích nejen v Plzni, ale i v Plzeňském kraji. „Jakmile maskota potkáte, neváhejte a vyfoťte se s ním,“ nabádá náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblasti školství, sportu, cestovního ruchu a projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015 a zároveň předseda organizačního výboru Jiří Struček.

Svou fotografii s maskotem Olym posílejte na e-mailovou adresu soutezodm@olympic.cz. Fotografie bude umístěna do soutěžního alba na olympijském Facebooku, a pokud získá v daném týdnu nejvíce „lajků“, stáváte se vítězem.

Hlavní cenou v každém hracím týdnu je vstupenka do Techmania Science Center, která v průběhu olympiády dětí a mládeže slouží také jako Olympijský dům.