ÚS - Variantní řešení změn na vybrané silniční síti v Plzeňském kraji

23. června 2015 12:40, aktualizováno 11:40, Bc. Josef Velíšek

Krajský úřad Plzeňského kraje, odbor regionálního rozvoje, pořídil jako podklad pro řešení dopravní koncepce Plzeňského kraje studii "Variantní řešení změn na vybrané silniční síti v Plzeňském kraji". Cílem studie bylo prověřit různé varianty řešení nejdůležitějších plánovaných dopravních staveb v kraji a zpracovanou studii použít především jako podklad pro aktualizace Zásad územního rozvoje Plzeňského kraje.

Studie byla projednána s Ministerstvem dopravy ČR a Odborem dopravy Krajského úřadu Plzeňského kraje dne 14.5.2014 na KÚPK za účasti zpracovatele, Atelieru T-PLAN (Ing. Wichsová)

Vzhledem k rozsáhlosti studie zveřejňujeme pouze její textovou část, grafické výstupy jsou k nahlédnutí na Krajském úřadu PK, odboru regionálního rozvoje, oddělení územního plánování, p. Bc. Petr Pelech.