Setkání seniorů se zúčastnily více než tři stovky lidí

29. září 2017 10:46, aktualizováno 02. října 2017 14:40, Mgr. René Zeithaml

Tradiční setkání seniorů Na Spilce se uskutečnilo den před státním svátkem, ve středu 27. září 2017. Na pozvání Plzeňského kraje dorazilo více než tři sta seniorů z celého kraje. Přítomné pozdravil hejtman Josef Bernard, kterého doprovázeli další členové rady – náměstkyně Marcela Krejsová a náměstek Zdeněk Honz.

Společně se senioři takto schází už osmým rokem a ani tentokrát nechyběla hudba, tanec a dobrá zábava. Letos byla připravena malá změna - místo pohybové soutěže se soutěžilo v tanci, přičemž tři ceny si odnesly dva taneční páry a v jednotlivcích žena. Soutěž vyhodnocovala náměstkyně hejtmana Marcela Krejsová, která pak výhercům předávala ceny. Další soutěží byl vědomostní kvíz, jehož vítěze losoval náměstek hejtmana Zdeněk Honz a společného vyhlášení se poté ujal hejtman Josef Bernard. O hudební doprovod se tradičně postaralo Duo harmonie.

Fotogalerie: