Měsíčník Plzeňský kraj 2014/6

17. června 2014 15:19, aktualizováno 21. července 2014 14:07, Mgr. René Zeithaml

Červnové číslo měsíčníku Plzeňský kraj přináší kromě jiného přehledné tabulky zadluženosti krajů a měst ČR. Vedle toho si můžete přečíst aktuální informace o veřejné dopravě, "Setkání dětských světů" na Divokém západě, uzavření dohody o spolupráci s čínskými podnikateli, vítězi soutěže "Vaříme s regionální potravinou Plzeňského kraje", úspěších atletů na Středoškolském poháru sportovních gymnázií, opravách povrchu silnic II. a III. třídy, snížení čtvrtletní ztráty Klatovské nemocnice nebo třeba oslavě stých narozenin paní Vilhemíny Janoušové. Rozhovor měsíčníku tentokrát poskytl ředitel Střední školy zemědělské a potravinářské, Klatovy Vladislav Smolík a náměstci hejtmana Václav Šimánek a Ivo Grüner. Ani tentokrát nechybí oblíbená soutěž.