Kralovický podzim provedl muzikálovými melodiemi

12. září 2018 15:14, aktualizováno 14:14, Bc. Eva Mertlová

Lidový dům v Kralovicích na severním Plzeňsku ožil muzikálovými hity, proběhl tady VIII. ročník regionální přehlídky volnočasových aktivit klientů domovů Kralovický podzim. Pod záštitou náměstka hejtmana pro oblast sociálních věcí Zdeňka Honze se v kulturním domě představilo tentokrát deset domovů pro seniory i osoby se zdravotním postižením nejen z Plzeňského kraje. Poprvé se účastnili klienti krajských zařízení v Milířích a Kurojedech, dorazili také senioři z TOTEMu a domova v Praze - Chodov. Letošního ročníku se zúčastnil také hejtman Josef Bernard, který klienty i zaměstnance domovů pochválil za perfektní přípravu.

Programem provázela tradiční dvojice moderátorů Libor Formánek a Jiří Bláha, kteří přítomné diváky i hosty včetně odborné poroty vybírající nejlepší vystoupení doprovodili populárními hity muzikálů, představili vždy jednotlivá čísla domovů a o pauzách vtipně bavili přítomné. Nechyběla před obědem ani tradiční hitovka Mašinka, do které se zapojili téměř všichni klienti.