Seminář pro podnikatele - prezentace

24. září 2004 10:29, aktualizováno 09:29,

Dne 23.9.2004 proběhl v prostorách budovy Krajského úřadu Plzeňského kraje informační seminář pro podnikatele věnovaný základním informacím k možnostem čerpání finančních prostředků ze Strukturálních fondů EU. Účastníci semináře získali informace o jednotlivých strukturálních fondech EU, o všech Operačních programech, kde se podnikatelé mohou stát žadateli, včetně Společného regionálního operačního programu. Seminář byl pořádán oddělením Sekretariátu Regionální rady ve spolupráci s Regionálním evropským informačním střediskem a zahájen náměstkem hejtmana Plzeňského kraje Stanislavem Rampasem.  Jednotlivými přednášejícími byli Ing. Ladislava Khaurová (Regionální evropské info. středisko, KÚPK), Bc. Petra Kůsová (Sekretariát Regionální rady, KÚPK), Ing. Martina Bydžovská (Odd. implementace projektů ESF, ÚP Plzeň), Ing. Zbyněk Doležal (konzultant, BIC Plzeň), Ing. Anna Vilímová (Ministerstvo pro místní rozvoj), Ing. Hana Peřinová (Odbor životního prostředí, KÚPK).

Prezentace ze zmíněného semináře naleznete ke stažení v příloze tohoto textu.

Upozoňujeme však, že prezentaci NELZE dále používat k prezentaci na veřejnosti.