Hejtmanka Plzeňského kraje navštívila tiskárnu NAVA

21. dubna 2010 10:40, aktualizováno 09:40,

Hejtmanka plzeňského kraje Milada Emmerová navštívila 13.4.2010 provozovnu plzeňské tiskárny NAVA v průmyslové zóně kasáren ve Stříbře. NAVA zde zrekonstruovala bývalou vojenskou tělocvičnu a vybavila ji novými stroji. Díky tomu našlo práci ve městě s nejvyšší nezaměstnaností v Plzeňském kraji na čtyři desítky lidí. Tiskárna plánuje další rozšíření provozu, díky kterému by mohlo najít pracovní příležitost dalších osm až deset lidí, jak potvrdil majitel tiskárny Ota Rubner:  „Zatím zaměstnáváme třicet pět lidí, z toho jsou pouze tři dojíždějící, jinak jsou to obyvatelé Stříbra. Dalších osm až deset bychom mohli přijmout do konce tohoto roku.“
Tiskárnu si se zájmem prohlédla hejtmanka Milada Emmerová: „Mám s touto tiskárnou jen dobré zkušenosti a byla bych ráda, kdyby zde mohli najít práci i další lidé ze Stříbrska. Tiskárna je vybavená špičkovým zařízením, rozhodně by zde mohla prosperovat.“

Ota Rubner ukazuje hejtmance tiskařské stroje