Aktuality

Výstraha ČHMÚ na nebezpečí požárů

ČHMÚ vydal VÝSTRAHU na NEBEZPEČÍ POŽÁRŮ na část území Plzeňského kraje s platností od půlnoci na 30. 4. 2024. Automaticky se tím na tomto území zakazuje rozdělávání ohňů na vybraných místech.

NEBEZPEČÍ POŽÁRŮ

V případě, že ČHMÚ zveřejní výstrahu na „NEBEZPEČÍ POŽÁRŮ“, jsou na základě nařízení Plzeňského kraje č. 5/2016, kterým se stanoví podmínky k zabezpečení požární ochrany v době zvýšeného nebezpečí vzniku požáru, zakázány vybrané činnosti jako je třeba rozdělávání ohňů na vybraných místech apod.

Zrušení výstrahy ČHMÚ na nebezpečí požárů

ČHMÚ s platností od 6. června 2023 06:00 hodin ruší výstrahu na jev NEBEZPEČÍ POŽÁRŮ, vyhlášenou pro celé území Plzeňského kraje. Automaticky se tím k tomuto datu ruší zákaz rozdělávání ohňů na vybraných místech, stanovených v nařízení Plzeňského kraje č. 5/2016.

Výstraha ČHMÚ na nebezpečí požárů

ČHMÚ rozšířil dříve vydanou VÝSTRAHU na NEBEZPEČÍ POŽÁRŮ na území celého kraje s platností od 29. 5. 2023 do odvolání. Automaticky se tím zakazuje rozdělávání ohňů na vybraných místech.

Výstraha ČHMÚ na nebezpečí požárů

ČHMÚ vydal s platností od úterý 19. července 2022 12:00 hodin pro celé území Plzeňského kraje VÝSTRAHU na NEBEZPEČÍ POŽÁRŮ. Výstraha je platná do 24. července 2022 - 16:30 hodin. Automaticky se tím zakazuje rozdělávání ohňů na vybraných místech.