Měsíčník Plzeňský kraj 2020/2

10. února 2020 14:48, Mgr. René Zeithaml

Vedle rozhovorů s Danielem Georgievem ze Západočeské univerzity v Plzni a s náměstkyní hejtmana Ivanou Bartošovou přináší únorové číslo měsíčníku Plzeňský kraj ohlédnutí za reprezentačním plesem Plzeňského kraje, článek o přívozech přes Berounku, letošním dvojím výročí neformálního vzdělávání, výměně starých kotlů pomocí dotace, Dni linky 112, grantovém titulu pro autory spjatými s naším krajem, hravé výstavě Svět středověkých her, stříbře pro Zlatou stezku, on-line soutěži v porozumění anglickému odbornému textu, Mezinárodní robotické soutěži „ROBO 2020“, jedinečném výukovém systému při Fakultní nemocnici v Plzni, zprovoznění Interny C v Rokycanech, vzdělávání mediků v oborech interny a chirurgie či změnách jízdních řádů autobusů od 1. března a Správy a údržby silnic Plzeňského kraje v zimě.

Únorový Hydepark je na téma rozvoj regionu.