Jste zde

2018

Výsledky 2018

Krajský půlmaraton Plzeňského kraj 2018

Výsledky -  https://www.sportt.cz/racesResults/resultlist/593

       Vítězové jednotlivých kategorií Krajského půlmaratonu 2018:

PŮLMARATON:
ŽENY A (2003-1984)
1. místo - Marcela Joglová (1:24:53)
2. místo – Kateřina Houfková (1:35:10)
3. místo – Lucie Davidová (1:37:27)

ŽENY B (1983-1974)
1. místo – Martina Nováková (1:36:33)
2. místo - Petra Šmákalová (1:37:23)
3. místo – Kateřina Lomická (1:44:34)

ŽENY C (1973-1964)
1. místo - Blanka Šindelářová (1:41:52)
2. místo – Irena Hrachová (1:53:20)
3. místo – Renata Peteříková (1:55:18)

ŽENY D (1963 a méně)
1. místo - Alena Borecká (2:02:51)
2. místo – Vladislava Hodaňová (2:25:28)

MUŽI A (2013-1979)
1. místo - Tomáš Eisner (1:15:15)
2. místo – Martin Černý (1:21:46)
3. místo – Jakub Fichtl (1:22:58)

MUŽI B (1978-1969)
1. místo – Petr Minařík (1:21:26)
2. místo – Norbert Švarc (1:28:31)
3. místo – Evžen Košťál (1:29:25)

MUŽI C (1968-1959)
1. místo - Nobuyuki Yamaguhi (1:22:27)
2. místo - Miroslav Potočňák (1:28:03)
3. místo – Petr Novák (1:31:12)

MUŽI D (1958 a méně)
1. místo – Ján Korytár (1:34:12)
2. místo – Rudolf Dolejš (1:42:47)
3. místo – Zdeněk Fiala (1:43:17)

ŠTAFETA
4 ŽENY
1. místo – Sedláčková, Carpentier, Havlová, Křenková – 1:53:24
2. místo – Marková, Šmůlová, Doubková, Honalová – 2:02:12
3. místo – Kolmanová, Rossi, Řežábková, Lieblová – 2:21:56

4 MUŽI

1. místo – Hroch, Bělohoubek, Baník, Bílý – 1:42:36
2. místo – Cejnar, Hrabačka, Červený, Čapek - 1:48:28
3. místo – Přenosil, Pinke, Volkmann, Kyselý – 1:55:18

2 ŽENY + 2 MUŽI

1. místo – Korjenková, Červenková, Červenka, Korjenek – 1:57:54
2. místo – Lörik, Váchová, Poláčková, Poláček – 2:07:42
3. místo – Fencl, Jeřábková, Hanzalová, Šteňko – 2:09:12
 

KRAJSKÁ PĚTKA
ŽENY                                                               MUŽI
1. místo – Eliška Rosenbaumová (23:03)    1. místo - Daniel Kraus (21:17)     
2. místo – Anna Ulrychová (26:15)            2. místo – Pavel Kouřík (21:58)
3. místo – Zuzana Klásková (26:30)          3. místo – Marek Dietl (22:27)  

KRAJSKÁ DESÍTKA
ŽENY                                                                MUŽi
1. místo – Linda Rechtoriková (41:11)       1. místo – Miroslav Sedláček (37:44)             
2. místo - Barbora Šturmová (42:24)         2. místo – Pavel Červený (39:26)
3. místo – Julie Soukupová (44:38)           3. místo – Petr Pešek (40:02)

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍHO BĚŽCE PLZEŇSKÉHO KRAJE
ŽENY                                                             MUŽI
1. místo - Marcela Joglová (1:24:53)         1. místo - Tomáš Eisner (1:15:15)
2. místo – Kateřina Houfková (1:35:10)     2. místo – Petr Minařík (1:21:26)       
3. místo – Martina Nováková (1:36:33)      3. místo - Martin Černý (1:21:46) 

DĚTSKÉ BĚHY:

14- 15 LET                                                    12-13 LET

1. místo –  Karolína Blažková                   1. místo – Matyáš Hamerník
2. místo – Tereza Tuháčková                   2. místo – Barbora Šmákalová
3. místo – David Hroch                           3. místo – Veronika Benešová

 10-11 LET                                                    8-9 LET         

1. místo –  Ondra Štych                          1. místo – Kristýna Záhořová 
2. místo – Aneta Mertlová                       2. místo – David Karel
3. místo – Tomáš Turek                          3. místo – Zuzana Šmákalová

6-7 LET                                                         4-5 let

1. místo – Kryštof Šlais                            1. místo – Tobiáš Šafránek
2. místo – Jakub Lór                                2. místo – Dominika Nováková
3. místo – Veronika Broulíková 

 

 

 

Aktualizováno dne 23.04.2018 - 12:42