Jste zde

2017

Výsledky 2017

Krajský půlmaraton Plzeňského kraje 2017
     

       Vítězové jednotlivých kategorií půlmaratonu:
ŽENA A (2002-1983)

1. místo - Marcela Joglová (1:25:27)
2. místo - Teodora Svejkovska (1:29:32)
3. místo - Kateřina Janská (1:35:11)

ŽENA B (1982-1973)
1. místo - Kristýna Junková (1:27:32)
2. místo - Petra Šmákalová (1:28:38)
3. místo - Jindřiška Zemanov (1:33:51)

ŽENA C (1972-1963)
1. místo - Blanka Šindelárová (1:32:48)
2. místo - Jaroslava Zíková (1:47:38)
3. místo - Klára Holá (1:55:01)

ŽENA D (1962 a méně)
1. místo - Silvie Lacigová (1:56:05)
2. místo - Alena Borecká (2:00:25)
3. místo - Renata Kratinova (2:01:01)

MUŽI A (2012-1978)
1. místo - Tomáš Eisner (1:13:33)
2. místo - Jiří Valeš (1:13:42)
3. místo - Jan Svatoň (1:20:07)

MUŽI B (1977-1968)
1. místo - Milan Helus (1:21:19)
2. místo - Tomáš Stančík (1:24:17)
3. místo - Stanislav Hoffman (1:27:12)

MUŽI C (1967-1958)
1. místo - Nobuyuki Yamaguchi (1:19:36)
2. místo - Miroslav Potočňák (1:23:03)
3. místo - Antonín Pospíšil (1:26:18)

MUŽI D (1957 a méně)
1. místo - Karel Fait (1:43:09)
2. místo - Radomil Černý (1:48:39)
3. místo - Jaroslav Špírek (1:48:47)

Krajská pětka
ŽENA                                                                MUŽ

1. místo - Anna Ulrychová (25:24)                 1. místo - Daniel Kraus (21:05)     
2. místo - Zuzana Klásková (25:44)                2. místo - Marek Dietl (21:54)
3. místo - Andrea Marešová (27:03)               3. místo - Filip Matějovič (22:19)  

Krajská desítka
ŽENA                                                                MUŽ

1. místo - Barbora Šturmová (42:28)               1. místo - Vít Bílý (34:43)               
2. místo - Pavla Dolenská (45:21)                   2. místo - Roman Vodička (36:43)  
3. místo - Lenka Bartošová (46:28)                 3. místo - Jindřich Kočárek (36:47)

Soutěž o nejlepšího běžce Plzeňského kraje
ŽENA                                                              MUŽ

1. místo - Marcela Joglová (1:25:27)          1. místo - Tomáš Eisner (1:13:33)
2. místo - Kristýna Junková (1:27:32)        2. místo - Jiří Valeš (1:13:42)       
3. místo - Petra Šmákalová (1:29:38)         3. místo - Martin Černý (1:20:49) 

 

Zde naleznete výsledky svého běhu:
https://www.sportt.cz/racesResults/resultlist/449 
Ve svém profilu si můžete stáhnout pamětní diplom.

Aktualizováno dne 24.04.2017 - 12:34