Pracovní setkání zaměstnanců krajských úřadů

Krajský úřad Plzeňského kraje ve dnech 25. a 26. září 2019 pořádal pracovní schůzku zaměstnanců krajských úřadů z celé České republiky, Magistrátu hlavního města Prahy a Magistrátu města Plzně, kteří zpracovávají agendu místních poplatků. Jednání pořádal ekonomický odbor Krajského úřadu Plzeňského kraje, jehož pozvání přijali také zástupci Ministerstva financí, Ministerstva vnitra, Kanceláře veřejného ochránce práv, Nejvyššího správního soudu a Masarykovy univerzity v Brně. Tito hosté přednesli své příspěvky a zodpovídali otázky zúčastněných.

Kapely s příběhem

Největší hudební událost tohoto druhu v Plzeňském kraji se uskuteční v pátek 25. října 2019 v 18:00 hodin na náměstí Republiky v Plzni. Vstup je zdarma.