Setkání seniorů se zúčastnily více než tři stovky lidí

Tradiční setkání seniorů Na Spilce se uskutečnilo den před státním svátkem, ve středu 27. září 2017. Na pozvání Plzeňského kraje dorazilo více než tři sta seniorů z celého kraje. Přítomné pozdravil hejtman Josef Bernard, kterého doprovázeli další členové rady – náměstkyně Marcela Krejsová a náměstek Zdeněk Honz.

Společně se senioři takto schází už osmým rokem a ani tentokrát nechyběla hudba, tanec a dobrá zábava. Letos byla připravena malá změna - místo pohybové soutěže se soutěžilo v tanci, přičemž tři ceny si odnesly dva taneční páry a v jednotlivcích žena. Soutěž vyhodnocovala náměstkyně hejtmana Marcela Krejsová, která pak výhercům předávala ceny. Další soutěží byl vědomostní kvíz, jehož vítěze losoval náměstek hejtmana Zdeněk Honz a společného vyhlášení se poté ujal hejtman Josef Bernard. O hudební doprovod se tradičně postaralo Duo harmonie.

Fotogalerie: