Seminář pro zaměstnace

Seminář projektu Zvýšení kvality řízení na Krajském úřadě Plzeňského kraje

Projekt Zvýšení kvality řízení na Krajském úřadě Plzeňského kraje, realizovaný Plzeňským krajem, se nachází na konci návrhové fáze.
Rádi bychom proto pozvali zaměstnance Plzeňského kraje a zástupce zřizovaných organizací na seminář, který se uskuteční:

dne:   13.září 2011

místo: sál ZPK (Škroupova 18, místnost 174)

čas:    09.00 - 11.00

Cílem tohoto semináře je seznámení se současným stavem projektu a představení změn, které proběhnou v rámci implementační fáze. Přihlášení na seminář je možné prostřednictvím HelpDesku.

Seminář je určen pro následující oblasti:

• Strategie řízení příspěvkových organizací (garant aktivity Mgr. Bohuslav Borovanský)
  • Informační strategie Plzeňského kraje (garant aktivity Bc. Eliška Pečenková)
  • Návrh a zavedení systému poskytování a sledování dotací (garant aktivity Ing. Martin Zaoral)
  • Projektové řízení (garant aktivity Rudolf Hosman).

Na Vaši účast se těší projektový tým.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a krajským  rozpočtem.