Předvánoční setkání v Domově v Bystřici

V Domově pro osoby se zdravotním postižením v Bystřici nad Úhlavou se v úterý 11. prosince uskutečnilo již tradiční předvánoční setkání. Vše začalo zapalováním svíček na adventním věnci. Své poselství řekly svíčky pokoj, láska, přátelství a naděje. Kroužek taneční terapie s imobilními klienty si připravil andělské vystoupení. Pokračování pak obstarala pohádka A co takhle svatba princi, kterou sehráli klienti a zaměstnanci domova. Paní ředitelka poděkovala všem za přízeň během celého roku 2018, a to nejen za materiální, finanční, ale i osobní. Setkání se zúčastnil také náměstek hejtmana Zdeněk Honz, který si na akci s některými klienty domova dokonce i zatančil.

Domov Bystřice se všemi jeho zaměstnanci i klienty přeje všem požehnané vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí a pohody.

Fotogalerie:

Aktualizováno dne 14.12.2018 - 14:20