Národní dotační tituly MMR v gesci odboru regionální politiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR ve spolupráci s Regionální stálou konferencí pro území Plzeňského kraje si Vás dovolují pozvat na seminář na téma

Národní dotační tituly MMR v gesci odboru regionální politiky“.

Pracovníci Ministerstva pro místní rozvoj ČR Vás seznámí se zaměřením a podmínkami čerpání následujících dotačních titulů:

Seminář je určen všem zájemcům a potencionálním příjemcům z území Plzeňského, Karlovarského a Ústeckého kraje. K účasti na seminář je nutné se registrovat ZDE nejpozději do 2. prosince 2018. Upozorňujeme, že kapacita sálu je omezená, a po jejím naplnění nebude již možné další přihlášky přijímat. Účast na semináři je bezplatná.

Detailní pozvánka na seminář je k dispozici v příloze tohoto článku.

V případě dotazů či potíží s přihlášením na seminář prosím kontaktujte pracovnice Sekretariátu Regionální stálé konference pro území Plzeňského kraje:

Přílohy: