JuniorErb 2015

18. března 2015

Soutěž JuniorErb, která se letos koná po osmé, v Plzeňském kraji po třetí, je určena mladým lidem do 18 let, kteří vytváří vlastní webové stránky a internetové projekty pro města, obce, regiony, turistická místa, školy, veřejnou správu a subjekty podílející se na společenském životě samospráv, případně pro školní týmy, které již zmíněné projekty tvoří v rámci školní práce. Přihlášeny mohou být i projekty, které mají určitý vztah k webovým stránkám úřadů měst, obcí či krajů a mohou rozšířit jejich funkčnost či spektrum služeb.

Vítězové soutěže jsou oceněni na konferenci Junior Internet a zároveň na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS)/ Visegrad Four for Developing Information Society (V4DIS).

Letos se v Plzeňském kraji do Junior Erbu přihlásilo 5 soutěžících - stránky osvětové retro divadlo OREL Kasejovice, stránky 33. Mateřské školky, Krásy Holýšova, školní park Arboretum Domažlice, stránky věnující se Československým pilotům ve službách RAF za druhé světové války Esa v exilu. Weby jsou opět velmi zajímavé.

Ceremoniál:

Kdy: v pondělí 23.03.2015 ve 14:00 hod.
Kde: v sále zastupitelstva Krajského úřadu Plzeňského kraje

Blahopřejeme finalistům krajského kola. Jsou to (abecedně bez uvedení pořadí):

Bušek Ondřej
Hruška Tomáš
Král Jakub a Stuš Daniel

Na slavnostní ceremoniál srdečně zveme všechny finalisty, členy poroty a novináře.

Děkujeme členům poroty za úsilí, které hodnocení věnovali.

Ceremoniál a fotografie ZDE