Junior Erb 2014

13. ledna 2014

Plzeňský kraj ve spolupráci se Sdružením Český zavináč vyhlásil krajské kolo soutěže Junior Erb 2014.

Soutěž je určena mladým lidem, ať už jednotlivcům nebo skupinám (např. školním třídám), kteří vytvářejí webové stránky, jejichž obsah je nějakým způsobem spjat s určitou obcí, městem nebo krajem, turistickým místem, školou, atd. Bližší informace naleznete v příloze.

Byl prodloužen termín pro posílání přihlášek - přihlašovat se můžete do 24. února 2014, kdy je uzávěrka soutěže na: www.juniorinternet.cz/souteze. Po krajském kole následuje kolo celorepublikové.

Vítězové krajského kola Plzeňského kraje budou oceněni na slavnostním ceremoniálu v budově KÚPK v březnu 2014.
Vyhodnocení republikových vítězů proběhne v březnu na konferenci Junior Internet v Praze.
Dále se vítězové budou moci zúčastnit konference ISSS ve dnech 7. až 8. dubna 2014 v Hradci Králové.

V případě zájmu o další informace ohledně soutěže se obracejte na Romana Falhara, mob. 777 250 891, mail: falhar@ceskyzavinac.cz
Informace i na http://www.juniorinternet.cz/souteze#juniorerb